Po kościelnym albo cywilnym ślubie, w trakcie którego młode osoby przysięgały sobie dozgonną miłość i wierność organizowane jest zwykle huczne przyjęcie weselne, w trakcie którego Państwo Młodzi pragną podzielić się swoją radością z najbliższymi. Towarzyszy temu zwykle szereg atrakcji przygotowywanych w kilkanaście miesięcy poprzedzających ten wielki dzień.

AniPasje – Pierniczki ręcznie dekorowane

Znaczenie ma zarówno odpowiednia oprawa muzyczna – bez względu na to, czy zdecydujemy się na grający na żywo zespół czy też na DJ-a należy upewnić się, że będą oni w stanie przez całą noc zabawiać naszych gości na parkiecie. Równie duże znaczenie ma jedzenie – powinno być smaczne, sycące – i zdecydowanie nie może do zabraknąć. Warto też pomyśleć o czymś na osłodę.

Słodki stół weselny

Bardzo często Państwo Młodzi decydują się na zorganizowanie tak zwanego słodkiego kącika. Powierzyć to można zewnętrznej firmie (często też sala weselna ma taką opcje w swojej ofercie), można też oczywiście zorganizować wszystko osobiście. Na pięknie udekorowanym stole wystarczy ułożyć ciasta i inne słodkości – na przykład pierniczki ręcznie dekorowane (warto obejrzeć te od AniPasje) czy urocze muffinki.