Większość kobiet, które wychodzi za mąż pragnie tego dnia wyglądać zjawiskowo i zachwycić wszystkich gości – w końcu ich oczy bez wątpienia będą skierowane w jej kierunku. Czy sama oszałamiająca suknia ślubna wystarczy? Niekoniecznie. Czasem bardziej efektywnym rozwiązaniem może się okazać prosta i klasyczna suknia połączona z odpowiednimi dodatkami. Dodatki do ślubnej stylizacji to nie tylko buty, biżuteria i welon. To także ślubna wiązanka. Odpowiedni bukiecik może zdziałać cuda i idealnie domknąć całą stylizację.

Ślubna wiązanka – jakie kwiaty? Bukiet ślubny tulipany i konwalie

Oczywiście najpopularniejszym wyborem nieustannie pozostają różę. Nic w tym dziwnego. To kwiaty kojarzące się z płomiennym uczuciem, pozwalają też na stworzenie wiele ciekawych kompozycji. Warto jednak pomyśleć o innym, mniej oczywistym rozwiązaniu. Jeśli nasza uroczystość odbywa się jesienią dobrym pomysłem jest bukiet z wrzosu. Na wiosnę zdecydować można się na przykład na niebanalny bukiet ślubny tulipany i konwalie.

niezapominajki bukiet

Jeśli zdecydujemy się na mniej popularne kwiaty, na przykład niezapominajki bukiet będzie nie tylko piękny, ale też oryginalny. Warto eksperymentować, bo efekty mogą być zachwycające.