Większość firm co jakiś czas organizuje spotkania biznesowe, szkolenia, czy konferencje. Zwykle tego typu eventy wymagają pełnego skupienia, dlatego też warto zapewnić uczestnikom wydarzenia stały dostęp do doskonałej kawy. Dobrym pomysłem jest zdecydowanie się na catering kawowy. Dzięki tego typu usłudze uczestnicy szkolenia mają zapewnioną obsługę przerw kawowych, a także możliwość wypicia kawy z ziaren wysokiej jakości. Zdecydowana większość firm oferujących ten rodzaj cateringu oferuje profesjonalną obsługę wydarzenia.

 

Co ważne osoby uczestniczące w wydarzeniu mają dostęp do różnego rodzaju kaw: espresso, cappuccino, czy latte to tylko kilka spośród wielu propozycji. Dodatkowo firmy dbają o to, by tworzone przez nie kawiarnie wyglądały estetycznie i zachęcająco. Istotne jest również to, że większość z nich oferuje możliwość serwowania kawy w kubkach z logo firmy organizującej konkretne wydarzenie.
Katowice to miasto, w którym można zdecydować się nie tylko na catering kawowy, lecz również na pokazy baristów, w czasie których amatorzy kawy mogą poszerzyć swoją wiedzę na temat tak lubianego przez siebie napoju.