Jak znaleźć suknię ślubną dla niewysokiej Panny Młodej? Poradnik ślubny

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (ilość głosów 0 , ocena: 0,00 )
Musisz byc zalogowany aby ocenić.
Loading...
ilość odwiedzin - 4 253

Niski wzrost u kobiety to żadna przeszkoda, by wyglądać dobrze na co dzień. Jednak w dniu ślubu, kiedy cała uwaga skupia się na Pannie Młodej, warto zastosować kilka zgrabnych sztuczek, by proporcje ciała wypadły najkorzystniej,

a niski wzrost nie przykuwał uwagi gości bardziej, niż tego chcemy.

Jedną z podstawowych rzeczy, od których należy zacząć przy doborze sukni ślubnej to jej fason. Niewysokie kobiety powinny pamiętać o tym, iż wszelkie bajkowe suknie typu princessa to krój, z którego należy zrezygnować na wstępnie. Natomiast doskonałym wyborem w tym przypadku jest fason empire, czyli z podwyższonym stanem. Optycznie wydłuża sylwetkę, kamuflując przy tym niski wzrost. Wiele takich modeli można odnaleźć np. w kolekcji Annais by Ola La.

Kobiety niskie i filigranowe o nienagannych proporcjach doskonale odnajdą się w tzw. „rybie”, natomiast jeżeli Panna Młoda nie chce tak bardzo podkreślać linii bioder oraz talii powinna wybrać zbliżony fason, lecz z luźno puszczonym dołem. Linia główna Annais oferuje wiele modeli w tym kroju:

Kolejna istotna kwestia to zdobienia. Warto pamiętać, by suknia nie opiewała w zbyt bogate i liczne przystrojenia, a jeśli już jest – to raczej drobne i subtelne. Zwracajmy uwagę na materiały – zwiewne i lekkie szyfony oraz tiule nie przytłaczają i nie obciążają dołu sukni! Unikajmy również przesadnych koronek- niech ich wzór będzie możliwie drobny i regularny.

Pamiętajmy także o odpowiednim obuwiu – wysoki obcas i platforma dodają dobre kilkanaście centymetrów. Warto jednak, by było to obuwie sprawdzone wcześniej, a nie „prosto z pudełka”. Ślub i wesele to piękny, lecz ogromnie wymagający czas, w którym Panna Młoda nie może sobie pozwolić na niewygodne buty i grymas cierpienia na twarzy. Wręcz przeciwnie – należy go pamiętać jako jeden z najcudowniejszych dni w naszym życiu!


Tekst i zdjęcia: Annais Bridal / www.annaisbridal.pl

Źródło: abcslubu.pl
www.abcslubu.pl
www.facebook.com/abcslubu


Dodaj komentarzPromowane