Dekoracje

Dekoracje Ślubne Begiedesign

33-300 Nowy Sącz Podbielowska 91A
Kom: 726 777 747
bozena@begiedesign.pl
www.begiedesign.pl
  Zanim zdecydowałam się na samodzielną działalność, przez lata zdobywałam doświadczenie przy organizacji działań promocyjnych, imprez i przyjęć. Jako kreatywny grafik komputerowy w dziale marketingu, jednocześnie oddawałam się pasji tworzenia ręcznie wykonywanych zaproszeń.
Czytaj więcej...

Fabryka Ślubu

38-100 Strzyżów
Kom: 661 619 065
fabrykaslubu@wp.pl
www.fabrykaslubu.pl
  Dekoracje ślubne okolicznościowe Oferujemy profesjonale dekoracje kościołów, sal weselnych, samochodów, przyjęć okolicznościowych. Wykonujemy dekoracje ślubne, komunijne, urodzinowe, okolicznościowe.
Czytaj więcej...

Dekoredo

33-342 Barcice, Przysietnica 224
Kom: 518 177 311
biuro@dekoredo.pl
www.dekoredo.pl
  Zajmujemy się kompleksową oprawą imprez okolicznościowych (wesela, komunie, chrzty, studniówki, kinderbale etc.) w zakresie dekoracji i ręcznie wykonanych dodatków. Zakres naszych usług obejmuje dekorację lokali, kościołów, domów, samochodów. Samodzielnie wykonujemy zaproszenia na imprezy okolicznościowe,...
Czytaj więcej...

Eleganckie Dekoracje

Kom: 666 988 230
sanflori@intera.pl
www.garnek.pl/sanflor
  Bierzesz ślub? Szukasz dekoratora? Chcesz, aby Twoje wesele było naprawdę wyjątkowe? Zależy Ci na tym, aby gości powitać na pięknie ozdobionej sali? Zajmujemy się szeroko pojętą florystyką oraz aranżacją wnętrz na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, a zwłaszcza na śluby i wesela.
Czytaj więcej...

DECORET

33-300 Nowy Sącz ul.Kasprowicza 26
Kom: 501 601 964
reniao0@op.pl
Facebook: DECORET Teresa Ogórek
  Nietypowe dekoracje na ślub i wesele -najlepiej sprawdź na facebooku wpisując DECORET Teresa Ogórek ZAPRASZAM Firma DECORET zajmuje się wszelką dekoracją związaną ze ślubem i weselem.
Czytaj więcej...

ANMA

Jasło, Niegłowicka 9
Kom: 13 44 590 88
biuro@anma-jaslo.pl
www.anma-jaslo.pl
  Witam Anma-jaslo.pl to importer balonów włoskiej firmy Gemar ,producent i dystrybutor artykułów weselnych ,okolicznościowych.,opakowań ozdobnych , kokard , kokonów i wstążek ściąganych. Mamy przyjemność zapoznać Państwa z naszą ofertą.
Czytaj więcej...

DEKORACJE Z KLASĄ

33-300 Nowy Sącz, Broniewskiego 16
Kom: 781 350 001
dekoracjezklasa@gmail.com
  Wyjątkowe okazje wymagają niepowtarzalnej oprawy. Oferuję Państwu najpiękniejsze dekoracje z klasą, które na długo pozostaną w pamięci każdego uczestnika. Zaprojektuję i pomogę Państwu uatrakcyjnić wyjątkowe i niezapomniane chwile, tak szczególne w życiu każdego z nas jak ślub, Pierwsza Komunia Święta oraz wiele innych.
Czytaj więcej...

SŁODKIE MIGDAŁY Studio Artystyczne

33-300 Nowy Sącz, Konstanty 13 b
Kom: 608 357 778
studio@slodkiemigdaly.pl
www.slodkiemigdaly.pl
  REALISTYCZNE FIGURKI 3D MŁODEJ PARY Jest to niesamowita i oryginalna pamiątka ślubu, która będzie zachwycac przez wiele lat. Figurki te mogą byc także wykorzystane jako wyjątkowa ozdoba tortu weselnego, która z pewnością zaskoczy wszystkich gości lub upominek dla rodziców Pary Młodej. Figurki 3D ludzi wykonujemy przy zastosowaniu innowacyjnej technologii skanu i druku 3D, która pozwala na uzyskanie wiernej kopii zeskanowanej osoby.
Czytaj więcej...

Magic Letters

33-300 Nowy Sącz,
magicletters@onet.pl
www.facebook.com/magicletters7
 
Must Have na Weselu, Inicjały Młodej Pary świecące we wszystkich kolorach tęczy. To nie tylko atrakcja, ale także dekoracja, dzięki wielorakiej kolorystyce świateł można dopasować kolor liter do motywu przewodniego wesela.
Czytaj więcej...
Strona 1 z 212

Promowane