Jubilerzy

Jubiler Cupicha

33-300 Nowy Sącz, Wałowa 6
Tel: 18 442 25 34
jubiler@cupicha.pl
www.cupicha.pl
  Planujesz zakup obrączek? Tych jedynych i na zawsze? Oczekujesz profesjonalnej pomocy bo wiesz, że obrączka to wyjątkowy krążek, który ma dla Ciebie duże znaczenie? Odwiedź nasze salony Jubiler Cupicha i sprawdź jak dużo możemy Ci zaoferować.
Czytaj więcej...

Jubiler Zbigniew Batko

33-300 Nowy Sącz, Jagiellońska 46A
Kom: 885 740 730
batkozbigniew@op.pl
www.jubiler-batko.pl
  Oczekujesz od swoich obraczek nie tylko tego żeby pieknie wyglądały, ale były również funkcjonalne? Zapraszamy do najstarszej pracowni złotniczej w Nowym Sączu która mieści sie na ul. Jagiellońskiej 46A. Oraz do firmowego sklepu w Galeri Sandecja.
Czytaj więcej...

Pietrzkiewicz

33-300 Nowy Sącz, Rynek 13
Tel: 18 440 71 72
jubiler@pietrzkiewicz.com.pl
www.pietrzkiewicz.com.pl
  Nasza firma założona w 1990 roku specjalizuje się w produkcji krótkich serii biżutrii z użyciem naturalnych kamieni. Wykonujemy również biżujterię na zamówienie indywidualnego klienta. Z czasem, zdobywając klientów i doświadczenie wypracowaliśmy styl zaspakajający szerokie grono odbiorców z kraju i z zagranicy.
Czytaj więcej...

SEZAM

33-300 Nowy Sącz, Gorzkowska 32
Tel: 18 442 68 99
biuro@jubilersezam.pl
www.jubilersezam.pl
  Sklep jubilerski Sezam, oferuje wysokiej jakości wyroby ze złota i srebra. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana. Prezentujemy w niej biżuterię ze srebra, kolczyki ze złota, pierścionki z diamentem i perłą, pierścionki z cyrkoniami oraz innymi kamieniami szlachetnymi, zegarki złote, jak i te, wykonane ze stali szlachetnej, łańcuszki, złote bransolety męskie i złote bransoletki damskie, obrączki złote – ślubne, a także sygnety męskie oraz wiele innych, bardzo atrakcyjnych produktów.
Czytaj więcej...

MG Pietrzak

33-300 Nowy Sącz, Jagiellońska 17
Kom: 603 035 854
gosia@mgpietrzak.pl
www.mgpietrzak.pl
  Współpracujemy z galeriami w największych miastach w Polsce. Dbamy również o rynek lokalny wciąż powiększając ilość punktów detalicznych, gdzie oferujemy nie tylko naszą biżuterię, ale również wyroby projektantów polskich i firm zagranicznych. Ponad to nadal zajmujemy się działalnością usługową, spełniamy zlecenia indywidualnego klienta w srebrze i złocie.
Czytaj więcej...

YES

33-300 Nowy Sącz, Węgierska 170
Tel: 18 540 86 54
sandecjanowysacz@yes.pl
www.yes.pl
  Salon jubilerski YES w Galerii Sandecja znajduje się na poziomie 0, pod numerem 051 na mapie obiektu. Od 30 lat fascynuje nas poszukiwanie ideału piękna. Niepowtarzalne wzory i kolekcje biżuterii oraz liczne wyróżnienia zdobyte przez naszych projektantów świadczą, że potrafimy ten ideał odnajdywać.
Czytaj więcej...

Promowane