Atrakcje

CENTRUM TWÓRCZEGO MYŚLENIA

33-300 Muszyna, Grunwaldzka 188 B
Kom: 505 467 056
tworczemyslenie@interia.pl
  Dojeżdżamy do klienta. Zabawy i gry prowadzi przebrana osoba: WRÓŻKA lub SCOOBY- DOO W trakcie spotkania : pomieszczenie dekorujemy tradycyjnymi balonami, zwijamy ZOO z długich balonów, malujemy twarze, puszczamy bańki mydlane , wykonujemy prace plastyczne, prowadzimy zabawy z chustą i tunelem „ Klanzy”, prowadzimy tematyczne konkursy, korzystamy z tematycznych gadżetów.
Czytaj więcej...

Prestige-bar

33-300 Nowy Sącz, Piątkowska 43d
Kom: 694 792 769
prestige-bar@o2.pl
  PRESTIGE – BAR to innowacyjność na rynku weselnym. Oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę barmańską w jednym z najważniejszych dni w ich całym życiu. Jak większość z Państwa wie wesela w dzisiejszych czasach różnią się w ogromnym stopniu od tych jakie wyprawiali nasi rodzice czy dziadkowie.
Czytaj więcej...

Fontanny czekoladowe i alkoholowe

31-580 Kraków, Łokietka
Kom: 690 031 041
kbak@op.pl
www.limuzyna4u.pl
  Oferujemy wynajem fontann czekoladowych i alkoholowych różnych wielkości wraz z podświetlanymi podestami na przyjęcia okolicznościowe tj. wesela, urodziny, komunie, imprezy firmowe, itp
Czytaj więcej...

EVENT PLAY SHOW Sławomir Cebula

33-300 Nowy Sącz, Zdrojowa
Kom: 881 326 888
info.eventplayshow@gmail.com
www.djplay.pl
www.facebook.com/Fotobudkashow
 
ZAPLANUJ SWOJE WESELE W JEDNEJ FIRMIE MAGICZNA NOC TYLKO Z DJ PLAY & EVENT PLAY SHOW STYLOWE WESELE !!! Mamy wszystko czego potrzeba aby sprawić ten dzień wyjątkowym. Pragniemy aby wasze Wesele było stylowe oraz wyjątkowe. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy naszą ofertę.
Czytaj więcej...
Strona 2 z 212

Promowane