Atrakcje na wesele. HOT TOP 5 – ślub latem 2014

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (ilość głosów 0 , ocena: 0,00 )
Musisz byc zalogowany aby ocenić.
Loading...
ilość odwiedzin - 3 920

Pary Młode wiosna/lato 2014 powoli mogą odetchnąć – podstawowe sprawy pewnie macie już uzgodnione a umowy podpisane.

Choć pewnie i są tacy, którzy z ogromnym spokojem podchodzą do organizacji wesela i czas ich nie goni w niczym. Każdy ma prawo organizować swój ślub jak chce. Ale Ci, którzy organizację wesela maja za sobą – teraz mogą przemyśleć jakie atrakcje na wesele chcą zapewnić swoim gościom.

Podajemy Hot TOP 5 atrakcji na wesele w roku 2014

1. Fotobudka. Przyszła do nas jak zwykle zza oceanu. W Polsce cichutko przebija się od kilku lat, a od dwóch z tupotem niesie świetną zabawę dla gości weselnych i samych Par Młodych.

2. Słodkie stoły. Przepiękne, tematyczne aranżacje słodkości. Cup cakes, muffiny, żelki, pianki, lizaki – sama słodycz – cieszą podniebienie i oko!

3. Anioły na szczudłach podczas ceremonii zaślubin pod kościołem. Skąd pomysł? Nie wiemy, ale tak zaskakujące jak i awangardowe atrakcje na weselach lubimy. Mówimy temu pomysłowi TAK.

4. Przemowy przyjaciół i rodzin na przyjęciu weselnym. Świetna forma składania Parze Młodej niesztampowych życzeń podanych w formie i na wesoło i od serca. Jesteśmy na TAK.

5. Lampiony szczęścia. Wiemy – są od lat – ale nadal wywołują piękne emocje wzruszenia w momencie unoszenia się podświetloną łuną nad głowami gości.


Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Źródło: abcslubu.pl
www.abcslubu.pl
www.facebook.com/abcslubu


Dodaj komentarzPromowane